O nas

Twoje schronienie 100 metrów od plaży!

Jeżeli szukasz idealnej oazy do wypoczynku i relaksu, w najpiękniejszych okolicznościach przyrody – przyjedź do pensjonatu Akama!

To nie tylko ciepłe, przytulne i pełne dobrej energii schronienie nad morzem. To wyjątkowy klimat, budowany przez ludzi. Twój nadmorski dom! 

Nasi Goście mogą liczyć na serdeczną, miłą i otwartą na ich potrzeby obsługę!🤗

Zaledwie 100 metrów dzieli Cię od morza. To tylko dwie minuty spaceru i jesteś na plaży!

Kiedy wrócisz z nadmorskich wojaży, możesz odpocząć na tarasie. Czuj się jak w domu! Otrzep stopy z piasku i ciesz się słoneczną pogodą w wygodnym fotelu.

W Pensjonacie Akama wypoczywasz także w swoim pokoju. Wysokie okna wnoszą jeszcze więcej światła, do przytulnego pomieszczenia. Po dniach wypełnionych zwiedzaniem i chłonięciem przyrody – możesz odpocząć w komfortowych warunkach.

Nic tak nie koi, jak morze, zieleń drzew… i wygodne łóżko. 😎 W Akama znajdziesz to wszystko! 

Otoczenie to ponad 1000 m2 ogrodzonego, zielonego, zadbanego terenu. Z tyłu budynku znajduje się ogólnodostępny taras wyposażony w meble ogrodowe, na których można naładować baterię na kolejny dzień przygód lub słodko poleniuchować. 

Myślisz, że zatęsknisz za turystycznymi atrakcjami nadmorskich miejscowości? Pensjonat Akama znajduje się w centrum Rewala. Wszystko czego potrzebujesz masz blisko.

Zaplanuj atrakcje dla swojej rodziny. Sprawdź co oferuje Rewal i okolice.